Tütü Siteme ve Hediye Tütü Çekilişine Hepinizi Bekliyorum

Dilek Özadam - 4 Yorum
Masal Tütü

Masal Tütü

Bu yazı bir yemek tarifi ya da bebek beslenmesi ile ilgili bir konu içermiyor. Daha çok kız annelerimizi ilgilendirecek bir yazı olacak. Size yeni uğraşımdan biraz bahsetmek istiyorum. Oğluşum okula başladı bana da eskiye göre biraz daha fazla zaman kalıyor. Bu zamanı nasıl değerlendirsem neler yapsam diye düşündüm. Hep birşeyler tasarlamak, dikmek ya da süslemek ilgimi çekmiştir. Bu isteğimi çocuklarla nasıl birleştirebilirim düşüncesi geldi aklıma.

Özellikle yurtdışında kaldığımız dönemde  çok dikkatimi çekmişti çocukların kostümlere olan düşkünlüğü. Hele o kızların giydikleri tütülere bayılmıştım. Eşime ben de tütü yapmak istiyorum dediğimde burada,  Türkiye’ de bunun pek bilinmiyor olabileceği konusunda uyardı beni. Etrafımızda pek kız çocukta olmayınca modadan biraz uzak kalıyoruz:).  Ben yinede yapmaya karar verdim , tütü nasıl yapılır diye araştırırken de henüz günlük hayatta kullanılmasa da Türkiye’ de de giderek yaygınlaşmaya başladığını gördüm.

Yaptığım tütü takımları oldukça beğenilip talep görmeye başlayınca bende bu konuyu internete taşımaya karar verdim ve ortaya Masal Tütü çıktı. Sizde bu tütülere sahip olmak isterseniz bana ulaşmanız yeterli.

Prensesleriniz İçin Hediye Tütü Takımı Çekilişi

Hediye Tütü Takımı Çekilişine Katılın

Hediye Tütü Takımı Çekilişine Katılın

Birde yeni sitemin açılışınıda kutlamak bahanesiyle Masal Tütü Facebook sayfasından çekilişle bir adet tütü takımı hediye ediyorum. Tütü takımı etek, tişört ve taçtan oluşuyor. Masal Tütü Facebook sayfasını beğenip, email adresinizi girerek bu çekilişe katılabilirsiniz. Hepinizi “Prensesleriniz için Hediye Tütü Takımı” çekilişine bekliyorum. Sevgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

  1. Hayal hanım, biz o çekilişleri yaptık yeniler yplda inşallah.Aşağıdaki adresten takip edebilirsiniz.

    https://www.facebook.com/MasalTutuCom

  2. Sevgili Hayal, ilkn çekilişi geçen ay yaptık, yenisi de 21 nisan da oylama sonuçlanınca belli olacak.

  3. bütün cekilişlere katıldık ama malesef hic kazanamadık kızımın dogum günü icin bunu cok istiyorum 🙂

  4. biz tütü elbisesini cok istiyoruz çekiliş ne zaman acaba 🙂

Paylaş

*

css.php