Bebeğim Ne Yesin – Sağlık Dolu Bebek Yemekleri

Dilek Özadam - 193 Yorum

Bebeklerimiz ilk lokmasını almaya hazır oldukları andan itibaren kendimize sormaya başladığımız sorular. Nasıl başlasam, ne yedirsem? Çoğu zaman anneler bir araya geldiğimizde ilk sorduğumuz soru siz ne yediriyorsunuz?oluyor. Doktorlara soruyor, büyüklere danışıyor, internete bakıyor ve en sonunda da kendimize, çoğu zamanda bebeklerimizin isteklerine göre bir bebek menüsü hazırlıyoruz. Ancak bebek beslenmesi için hazırlanan tarifler yetersiz. Özellikle hazır mamalar vermek istemiyorsanız, herşeyi kendiniz yapacaksanız işiniz daha zahmetli.

Burada benim ve bebeğimin yemek yeme yolculuğumuzu bulacaksınız. Umarım bizim bebek yemekleri tariflerimizden sizde yararlanırsınız ve bebeğinizde yapacağınız yemekleri severek iştahla yer.

Yorumlar

  1. Usulet Tekin dedi ki:

    @eylül: Bizde aynı sorunu yaşıyorduk Baboline diye bitkisel şurupla rahatladık.Sakinleştiryo birde gaz problemini gideryo

  2. Usulet Tekin dedi ki:

    Kızım Öykü 7. ayı yeni girdi ama 5. aydan bu yana beni emmiyo mama ile besleniyo yavaş yavaş pürelere başladım ama düzenli olarak neler vereceğimi bilemiyorum.

  3. bebegim 4 aylık 2 buçuk aydan sonra emmeyi bıraktı.mama veriyordum. şimdi onuda içmiyor. ne yapabilirim. lütfen yardımcı olun.

Paylaş

*

css.php