Bebeğinize Özel Magnetler – Buzdolabında Bebeklerinize Yer Açın

Dilek Özadam -

Ben buzdolabı magnetlerini çok severim , gittiğim heryerden orayı bana hatırlatacak bir magnet mutlaka alırım. Bazen bu magnetleri Armağanımın resmini asmak için kullandığım olur. Bir yakınım oğlum Armağan’ın resimlerinden buzdolabı magnetleri yapıp getirince çok hoşuma gitti. Onları hemen dolabıma astım, her dolabı açmaya elim uzanınca bir öpücük konduruveriyorum resmine.

Sanırım tüm anneler bebeklerinin en sevdiği resimlerini buzdolabında görmekten büyük keyif alırlar.  Magnetlerinizden büyükanne ve dedelere de verirseniz eminim çok hoşlarına gider.

Daha önce başka annelerin yaptırdıkları magnet örneklerine buradan bakabilirsiniz. (Yeni bir sayfada açılacak)

Kendi Bebeğinizin Fotograflarından Magnetler

Aşağıdaki örnek magnetlerdede görüldüğü gibi, kız ve erkek bebekler için 6 değişik renk ve modelimiz var.  Magnetler yaklaşık 6-6.5 cm genişliğinde ve 6.5-7 cm yüksekliğindedir.. Eğer dikdörtgen şeklinde bir fotoğraf gönderirseniz, bu boyutlara uyarlanıyor.

Aşağıda magnet çeşitleri ve örnek bebek magnetlerini görebilirsiniz.

Bir resmi daha BÜYÜK boyutta görüntülemek için resmin üstüne TIKLAYIN.

Kız Bebek Magnetleri

 

Erkek Bebek Magnetleri

 

Magnetli Takvim

Aşağıda bir kaç tane 2013 yılı için hazırlanmış takvim örnekleri var. Herhangi bir tanesinin üstüne tıklarsanız daha büyük boyutta takvimleri görüntüleyebilirsiniz. Takvimde çocuğunuzun doğum günü gibi istedğiniz tarihleri işaretletebilirsiniz.

Magnetli Takvimler  3 farklı boyutta. Biri yaklaşık 10*14.5 cm, diğeri ise 13*18cm ve üçüncüsü 14.5*16 cm boyutlarında. Resimlerin üzerine geldiğinizde yada resimleri açtığınızda takvimlerin boyutlarını resimlerin altında görebilirsiniz.

 

Doğum Günü ve Parti Magnetleri

Doğum günü parti davetlerinizi bu magnetlerle hazırlatabilirsiniz.

Bu magnetler iki boyutta hazırlanıyor. 7.5*6.5 cm ve 10*7.5cm boyutlarında. Aşağıdaki örneklere görüntülerken hangisinin ne boyutta olduğunuda görebilirsiniz.

 

Diş Buğdayı Magnetleri

Bu magnetleri bebeğinizin diş buğdayı partisinde davetiye olarak  yada davetlilere hatıra olarak dağıtabilirsiniz .

Bu magnetler 6 * 7 cm boyutlarında hazırlanıyor. Aşağıda örnek diş buğdayı magnet modellerini görebilirsiniz.

 

Hoşgeldin Bebeğim Magnetleri

Bebeğinizin doğumunu buzdolabı magnetleriyle tatlı bir anıya dönüştürün.

 

Bebek Boy ve Kilo Gelişim Magnetleri

Kız ve erkek bebekler için 2 ayrı boy ve kilo çizelgesi mevcut. Eğer sipariş verirseniz bebeğinizin cinsiyetini belirtmeyi lütfen unutmayın.

 

Ek Gıda Tarifleri Buzdolabı Magneti

Her an el altında bulunması için ek gıda tariflerini magnet haline getirip buzdolabına asmak annelerin işine yarayabilir. Aşağıda 5 tane benim en çok kullandığım tariflerinden seçtiğim bir ek gıda magneti hazırladık. İstek olursa başka menülerden oluşan yeni basit ek gıda magnetleride hazırlanabilir. Eğer önerileriniz varsa bana ulaşın’a basarak lütfen fikirlerinizi paylaşın.

 

Magnet Siparişi Vermek İçin

Eğer sizde buzdolabını bebeğinizin magnetleri ile süslemek yada magnetleri yakınlarınıza hediye olarak vermek isterseniz bu linkten sipariş detaylarını öğrenebilirsiniz.

 

css.php